Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odszkodowania za słupy energetyczne

Utworzony przez Feniks, 25 września 2012 r. o 18:13
Nie jestem prawnikiem, tylko pracownikiem kancelarii. Prawnicy zajmują się sprawami a nie polemiką z wszechwiedzącymi (- nie mającymi pojęcia jak wygląda proces prawny) Takich jak "poPiół" jest wiele, wypowiadają się na temat rzeczy o których nie ją żadnego pojęcia. Może przeczytałeś jakiś artykuł o tym, usłyszałeś coś-gdzieś i tniesz wielkiego oświeconego na forum, bo może chociaż tutaj ludziom zaimponujesz.
   
Nie jestem prawnikiem, tylko pracownikiem kancelarii. Prawnicy zajmują się sprawami a nie polemiką z wszechwiedzącymi (- nie mającymi pojęcia jak wygląda proces prawny) Takich jak "poPiół" jest wiele, wypowiadają się na temat rzeczy o których nie ją żadnego pojęcia. Może przeczytałeś jakiś artykuł o tym, usłyszałeś coś-gdzieś i tniesz wielkiego oświeconego na forum, bo może chociaż tutaj ludziom zaimponujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję takich pracowników firmie FENIKS. Słownictwo okropne i brak kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Feniks stanowczo odradzam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten niby pracownik kancelarii z feniksa pisze bardzo rynsztokowym językiem(wyczułem oszusta),poza tym feniks to tylko pośrednik , korzysta z usług kancelarii prawnej.Wpłacajcie im kase i czekajcie ...w kolejce na gwiazdkę z nieba. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt prowadzenia takiej sprawy jest ogromny, dlatego też wymagana jest niewielka zaliczka. A kwoty odszkodowań są ogromne. Mi osobiście trafiają się klienci którzy walczą o setki tysięcy, a nawet miliony. Coraz częściej zakłady energetyczne zgadzają się na polubowne rozstrzygnięcie sprawy, aby nie wpędzać się w koszty sądowe.
Ogromny to ty oszust jesteś feniks !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezzzzuniu! Kolejny ********** frajerów szuka.... zaliczka :D :P :lol: .już wpłacam. Nr konta podaj!
A ty lubisz pracować za free. Jak lubisz pracować to zapraszam. Trzeba przy mojej działce poszerzyć rów i ułożyć kostkę przed domem. Oczywiście przed domem który w 1/3 sfinansowałem odszkodowaniem uzyskanym przy udziałe firmy Feniks. A dokładniej ich kierownika regionu na Polskę południową i wschodnią. Mirosław Folwarski / 664-588-630
Ostatnio edytowany 8 marca 2014 r. o 11:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten niby pracownik kancelarii z feniksa pisze bardzo rynsztokowym językiem(wyczułem oszusta),poza tym feniks to tylko pośrednik , korzysta z usług kancelarii prawnej.Wpłacajcie im kase i czekajcie ...w kolejce na gwiazdkę z nieba. :D
  Nie znasz zasad współpracy to się nie wypowiadaj. Ja uzyskałem 127 tys. i mam w nosie czy ktoś jest pośrednikiem czy nie - dla mnie najważniejsze było "mieć" i mam a czy to zrobi pośrednik czy sam Prezydent RP to jest dla mnie mało istotne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feniks stanowczo odradzam !!!
  Dlaczego ? Czyżby dlatego że są waszą konkurencją ? Wstydziłbyś się bo ja  ...... POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tobą ostatnio dowiedziałem się że moja sprawa może trwać nawet 3 lata . Czytam o tym dużo na różnych stronach i nie wieżę jak piszą że ich sprawa trwała rok czy nawet krócej . Totalna bzdura :angry:
  PRAWDA moja trwała 9 i pół miesiąca. Przedsiębiorca poszedł na ugodę więc bzdurą jest Twoja wypowiedź. Skąd wiesz że może trwać 3 lata i wiesz że nie może trwać rok ? A ... jesteś wróżką i wiesz jaki stosunek do sprawy będzie miała energetyka. A ten kierownik który mnie obsługiwał to mówił że w Krakowie tematy wodno-kanalizacyjne konczą się w 6-7 miesięcy. I ja akurat mu wierzę. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feniks ma swoich pseudo agentów którzy jeżdżą , szukają słupów na polu i obiecują setki tysięcy złotych odszkodowania.Robią takie kosztorysy że wysokość odszkodowania przewyższa cenę działki...haha.A jak poprosisz o przedstawienie wyroku sądu z ich choćby jednej wygranej sprawy to kontakt się urywa.A ty gościu wyżej tak ich reklamujesz(chociaż to widać że jesteś z feniksa)to wklejaj tu papiery że dzięki nim wyrwałeś tyle kasy że prawie chałupe postawiłeś i zwracam ci szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feniks ma swoich pseudo agentów którzy jeżdżą , szukają słupów na polu i obiecują setki tysięcy złotych odszkodowania.Robią takie kosztorysy że wysokość odszkodowania przewyższa cenę działki...haha.A jak poprosisz o przedstawienie wyroku sądu z ich choćby jednej wygranej sprawy to kontakt się urywa.A ty gościu wyżej tak ich reklamujesz(chociaż to widać że jesteś z feniksa)to wklejaj tu papiery że dzięki nim wyrwałeś tyle kasy że prawie chałupe postawiłeś i zwracam ci szacunek.
  Dokładnie! Takie infantylne naganianie klientów jest bez sensu. Siedzieć i wypisywać takie bzdety bez konkretów ???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietajcie o tym że zakład energetyczny chce sie jeszcze wpisywać w ksiege wieczysta.I wtedy nie warto brać marnej kasy bo macie pasożyta na wieki i nikt działki potem nie kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietajcie o tym że zakład energetyczny chce sie jeszcze wpisywać w ksiege wieczysta.I wtedy nie warto brać marnej kasy bo macie pasożyta na wieki i nikt działki potem nie kupi.
  Kupi bo nowy właściciel będzie miał dodatkową kasę - ze służebności przesyłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feniks ma swoich pseudo agentów którzy jeżdżą , szukają słupów na polu i obiecują setki tysięcy złotych odszkodowania.Robią takie kosztorysy że wysokość odszkodowania przewyższa cenę działki...haha.A jak poprosisz o przedstawienie wyroku sądu z ich choćby jednej wygranej sprawy to kontakt się urywa.A ty gościu wyżej tak ich reklamujesz(chociaż to widać że jesteś z feniksa)to wklejaj tu papiery że dzięki nim wyrwałeś tyle kasy że prawie chałupe postawiłeś i zwracam ci szacunek.
  Hmm jestem przedstawicielem Feniksa. Nieprawda to co powyżej, wycena wyższa od ceny działki? Bez sensu. A wyroki sądu oczywiście dostępne. Co znaczy "pseudo agent"? Po co takie bzdury pisać. Na czerwono.....Ja napiszę na fioletowo :) Słupów na polach nie szukam bo nie warto, mała kasa.   Z konkurencji czy z energetyki jesteś?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupi bo nowy właściciel będzie miał dodatkową kasę - ze służebności przesyłu.
Wynagrodzenie jest jednorazowe i kolejni właściciele działki nic nie dostaną.Sądzę sie już 3 lata,więc proszę mnie i innych w błąd nie wprowadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm jestem przedstawicielem Feniksa. Nieprawda to co powyżej, wycena wyższa od ceny działki? Bez sensu. A wyroki sądu oczywiście dostępne. Co znaczy "pseudo agent"? Po co takie bzdury pisać. Na czerwono.....Ja napiszę na fioletowo :) Słupów na polach nie szukam bo nie warto, mała kasa.   Z konkurencji czy z energetyki jesteś?
Feniks polejwodo,gdzie te oczywiście dostępne wyroki :D  :D  :D ???Do rzeczy ,masz okazje zareklamować firme albo opuść forum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA moja trwała 9 i pół miesiąca. Przedsiębiorca poszedł na ugodę więc bzdurą jest Twoja wypowiedź. Skąd wiesz że może trwać 3 lata i wiesz że nie może trwać rok ? A ... jesteś wróżką i wiesz jaki stosunek do sprawy będzie miała energetyka. A ten kierownik który mnie obsługiwał to mówił że w Krakowie tematy wodno-kanalizacyjne konczą się w 6-7 miesięcy. I ja akurat mu wierzę. :P
Panie Dul z tego co czytam nie wie pan kompletnie  co pan piszę . aby pana sprawa trwała 10 miesięcy a po paru latach i tak pan będzie jeszcze pisał o swojej sprawie która się jeszcze nie zakończyła :P a uśmiech będzie taki :( Niech łaskawny pan zapyta swoją kancelarię ile wierzyciel ma czasu na odpowiedzi na pisma kierowane do niego . Te twoje 7 miesięcy na zakończenie sprawy to niema tu takiego rysunku gdzie można by sobie włożyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W feniksie to wszyscy mają problem z głową czy tylko ten ich przedstawiciel na forum ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feniks niewiarygodny tak na forum jak i w rzeczywistości,chcesz dowodów to szybko daje dyla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezzzzuniu! Kolejny ********** frajerów szuka.... zaliczka :D :P :lol: .już wpłacam. Nr konta podaj!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...